Odnowa w Duchu Świętym Diecezji Toruńskiej

»   Wspólnota „Żywa Woda” z Grudziądza obchodzi jubileusz 25–lecia.

Zapraszamy wszystkich, którzy kiedykolwiek mieli kontakt ZE WSPÓLNOTĄ do spotkania z nami w dniu 24 czerwca 2018 r.
Jeśli byliście uczestnikami Rekolekcji Ewangelizacyjnych Odnowy głoszonych przez naszą wspólnotę, a może przychodziliście na spotkania modlitewne przy parafii na Strzemięcinie lub w Bursie Szkonej Caritas czy też przy grudziądzkiej bazylice (Farze).  Szczególnie zapraszamy kapłanów, którzy opiekowali się naszą wspólnotą.

To zaproszenie kierujemy do każdego osobno i wszystkich razem, by uczestniczyć wspólnie w dziękczynieniu we Mszy Świętej, która będzie celebrowana 24 czerwca 2018 r. o godzinie 18 w bazylice pw. Św. Mikołaja w Grudziądzu. Po Mszy Św. chcielibyśmy wspólnie z Wami modlić się w Wieczorze Uwielbienia a później zapraszamy na chwilę wspomnień i poczęstunek.
2018-05-16
Beata Bonikowska